BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.09.19. 11:35

Adamek írta:remélem összekapja magát az az amúgy halál undi Hertha, félek ha Palcsit megint taccsra teszik hazaédesgetik a hívők a válogatotthoz

Nyomtak egy értékelhetetlen félidőt, aztán a holland fekete hülyesége (tizi) kellett hozzá, hogy beinduljanak. Két 21 évest cseréltek be, az új holland srác hozta a meccset. Belső védőnek egy 17 éves kölköt kellett behozni. Nagyjából 20 percet futballoztak elvárható elánnal, de a Fürth ellen elég volt. A két kötelezőt igen nehezen, némi szerencsével, összességében rossz játékkal kipipálták, jön egy nehezebbnek tűnő szakasz.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1582
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2021.09.19. 23:06

Igaz, h ez még csak a 4. forduló, de sztem az utóbbi évek (évtizedek) egyik legizgalmasabb bajnoksága lesz az idei Olaszországban.
A Juve nagyon beragadt, négy kör, nulla győzelem eddig, a kommentátor szerint ilyen 60 éve nem volt. És a játékuk sem túl meggyőző, Allegrinek nehezen indul most be a gépezet.
Az Inter anyagilag roggyant meg, bár ez egyelőre az eredményességen nem látszik, keményen bekezdtek a szezonban, igaz, nagy rangadót még nem vívtak.
Remélem idén a két római gárda se fog annyira lemaradni, amennyire szoktak, bár a mai meccseiken mindkettő betlizett, azért ezt a Cagliarit illett volna a lazialéknak elkapni. Az várható volt, h a Verona kemény ellenfél lesz, x-et vártam oda, de Mourinhoék nem bírták ki, hiába volt náluk az előny.
Eddig kellemes meglepetés a Fiorentina meg a Sampdoria, nem is értettem, h a tippmix miért adott 2.66-ot a Sampra, ez színtiszta ajándék volt.
Ha a Napoli elviszi Udinéből a 3 pontot - és arra azért bőven van esély- akkor egész szép kis élmezőny lesz.
Jó kérdés, h meddig szenved az Atalanta és meddig tart a Milan jó sorozata, de azt vhogy nem hiszem, h a rossoneroknak lenne esélyük a végső győzelemre.
És idén talán a Toro se óhajtja megismételni a tavalyi ótvar teljesítményét, a Mapeiből elhozott 3 pont legalábbis jó jel erre nézve.

Szóval ha valaki nem utálja zsigerből a digókat, de nem is nézi őket rendszeresen, akkor annak most nyugodt szívvel ajánlom az olasz meccseket :)
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.09.20. 09:34

Nézem itt az oldalon a Magyar Kupa párosítását Cegléd (III.)-SZVSE (IV.) Nem úgy volt,hogy az alacsonyabb osztályú játszik otthon?
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.09.20. 10:06

szerintem az olasz foci előnyére változott, Atalanta és Sassuolo-féle csapatok feladták a régi elveket, és ez többekre hat. bár nem vagyok nagy olasz ultra, sokkal szivesebben nézek egy Genoa-Torino meccset, mint egy Brighton - West Ham-et.
ETO

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1582
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2021.09.20. 22:39

Szegény Udinének nem sok köze volt ehhez a meccshez, Spallettiék mészárlást rendeztek.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.09.21. 00:59

MindigÚjpest írta:Nézem itt az oldalon a Magyar Kupa párosítását Cegléd (III.)-SZVSE (IV.) Nem úgy volt,hogy az alacsonyabb osztályú játszik otthon?

Nekem is feltűnt.
"A pályaválasztó az alacsonyabb osztályú csapat, illetve az a klub lett, aki az előző fordulókban kevesebbszer szerepelt hazai pályán." - írja az mlsz.hu. Kicsit ködös.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.09.21. 06:49

Cselszky írta:
MindigÚjpest írta:Nézem itt az oldalon a Magyar Kupa párosítását Cegléd (III.)-SZVSE (IV.) Nem úgy volt,hogy az alacsonyabb osztályú játszik otthon?

Nekem is feltűnt.
"A pályaválasztó az alacsonyabb osztályú csapat, illetve az a klub lett, aki az előző fordulókban kevesebbszer szerepelt hazai pályán." - írja az mlsz.hu. Kicsit ködös.

nem tudom hol nézitek, az mlsz adatbankban jól van fent, a SzVSE játszik otthon
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40669
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.09.21. 09:50

Mi lett ezzel a Juventusszal CR7 nélkül, 4 meccs, 2 pont. Két hazai egy pont, két vendég 1 pont.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.09.21. 10:01

SuperDepor írta:Mi lett ezzel a Juventusszal CR7 nélkül, 4 meccs, 2 pont. Két hazai egy pont, két vendég 1 pont.

szerintem simán bennmaradnak
2023 tavaszán meg baró kis konferanszié liga döntőt játszanak a több mint egy klubbal
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40669
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.09.21. 11:22

Adamek írta:
SuperDepor írta:Mi lett ezzel a Juventusszal CR7 nélkül, 4 meccs, 2 pont. Két hazai egy pont, két vendég 1 pont.

szerintem simán bennmaradnak
2023 tavaszán meg baró kis konferanszié liga döntőt játszanak a több mint egy klubbal

a péesgével, na azok túltesznek még az angolokon is
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.09.21. 11:25

SuperDepor írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:Mi lett ezzel a Juventusszal CR7 nélkül, 4 meccs, 2 pont. Két hazai egy pont, két vendég 1 pont.

szerintem simán bennmaradnak
2023 tavaszán meg baró kis konferanszié liga döntőt játszanak a több mint egy klubbal

a péesgével, na azok túltesznek még az angolokon is

de a BL-ből nem lehet átesni a Konfettibe, a PSG meg tuti bajnok lesz odahaza már decemberre
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.09.21. 11:28

SuperDepor írta:Mi lett ezzel a Juventusszal CR7 nélkül, 4 meccs, 2 pont. Két hazai egy pont, két vendég 1 pont.

Szczesny hülyeségein elment vagy 3-4 pont, azt tudom. Ettől függetlenül még nem álltak össze, a Juve-Milant néztem, a vendégeket jobbnak éreztem.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.09.21. 11:35

Adamek írta:
Cselszky írta:
MindigÚjpest írta:Nézem itt az oldalon a Magyar Kupa párosítását Cegléd (III.)-SZVSE (IV.) Nem úgy volt,hogy az alacsonyabb osztályú játszik otthon?

Nekem is feltűnt.
"A pályaválasztó az alacsonyabb osztályú csapat, illetve az a klub lett, aki az előző fordulókban kevesebbszer szerepelt hazai pályán." - írja az mlsz.hu. Kicsit ködös.

nem tudom hol nézitek, az mlsz adatbankban jól van fent, a SzVSE játszik otthon

Valóban. De vannak párharcok, ahol az MLSZ.hu az alacsonyabb osztályút írja vendégnek, viszont az adatbankban már megfordították.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2021.09.21. 17:43

Adamek írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Vállalható teljesítmény volt, állva haltunk meg. Amiben kissé visszaestünk Rebrovhoz képest, hogy az erőnlét látszólag hamarabb elfogy, ezúttal a 70. perc környékén, ezzel kezdeni kéne valamit, mert a pontszerzés esélyének is kb. minimum feltétele.
Vécsei most elég jó volt két meccsen egymás után, végén még kiderül, hogy időnként használni is lehet, ami Haratin lelépése miatt mondjuk nem hátrány.

A Besic transzfert viszont nem nagyon értem, mi szükség/értelme volt.

szerintem nemcsak az erőnlét szarabb mint Szerjóskánál hanem a passzpontosság is, főleg így, hogy a három legbiztosabb középpályás kiesett, Sügér, Haratyin és erre a meccsre Soma
a szélsőbekkek egyenesen életveszélyesek a passzjátékban, de Ryan közlegény tesója is, Lajcsi és Loncsos meg nagyon nem az a szint mint az említett belső hármas, Zakariás Jr.-t meg egyértelműen valami vak hülye hozta ide

Besic szerintem értelmetlen igazolás, csak arra tudok gondolni, hogy a lejárt szavatosság miatt olcsó (ingyen) volt és valami nagy koponya azt hitte a szurkerek majd valami visszatérő nagy legendaként fogadják, szerintem ezt erősen benézték mert kb. annyira volt ő közönség kedvenc mint egy átlagos akárki, jó volt ameddig itt volt de akkor is csak egy ügyesebb zsoldos volt

A kettő összefügg, amikor fogy a levegő, úgy szaporodnak a rossz passzok, sokszor teljesen ártalmatlan szituációkban is.
Én megvárnám a szokásos minimum fél évet, amíg ítéletet mondok bárkiről is. Bár Zakariás eddig nekem is csalódás, szerintem benne sokkal több van, de ettől még lehet egy Szigony 2 is belőle, akinél mindegy, mit tud valójában, pszichés szarságok miatt teljesen leblokkol és elront mindent.

Besicnél én is tartok tőle, hogy őt inkább a szép emlékek + nosztalgia alapon hoztuk vissza. Innen ugyan kiemelkedett, de annak már 7 éve, és az még a Moniz féle Fradi volt, amelyiknek még a hazai dobogóért is kaparni kellett. Azért onnan elég nagyot léptünk előre, a jó Muhamed meg nem nagyon játszott végig sehol kb. fél szezont se, passzolgatták őt is kölcsönbe mindenfelé, esélyes, hogy vele befürdünk.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1582
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2021.09.21. 19:18

Cselszky írta:
SuperDepor írta:Mi lett ezzel a Juventusszal CR7 nélkül, 4 meccs, 2 pont. Két hazai egy pont, két vendég 1 pont.

Szczesny hülyeségein elment vagy 3-4 pont, azt tudom. Ettől függetlenül még nem álltak össze, a Juve-Milant néztem, a vendégeket jobbnak éreztem.


Beindul ez a Juventus, mint akármelyik Szojuz űrhajó, csak a kezdésük döcög. Addig kell a többinek minél nagyobb pontelőnyre szert tenni, hogy a szezon vége is izgalmas lehessen, amíg ilyen impotens időszakuk van, de ez nem tart sokáig sztem.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1582
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2021.09.21. 23:56

A Fiorentina egy pontot simán megérdemelt volna, kár érte.

Spanyolhonban meg a Rayo lesz a bajnok, akárki megláthassa.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.09.22. 10:49

zaggar írta:A Fiorentina egy pontot simán megérdemelt volna, kár érte.

Spanyolhonban meg a Rayo lesz a bajnok, akárki megláthassa.

nem bánnám, ha már a Depor nem lehet.
ETO

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34903
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2021.09.22. 16:38

zaggar írta:A Fiorentina egy pontot simán megérdemelt volna, kár érte.

Spanyolhonban meg a Rayo lesz a bajnok, akárki megláthassa.

FIFA Managerbe már összejött , nem látom akadályát :)
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.09.22. 19:55

aztakúrta mi folyik ott Sevillában
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.09.22. 20:26

Adamek írta:aztakúrta mi folyik ott Sevillában

a Guadalquivir
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Scithya valamint 118 vendég