Elkísérte az M4 Sport a Kisvárda edzőjét a gimnáziumba

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Elkísérte az M4 Sport a Kisvárda edzőjét a gimnáziumba

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2018.10.19. 22:00

Gratulált a 90/60-asoknak.

Elkísérte az M4 Sport a Kisvárda edzőjét a gimnáziumba


Az OTP Bank Liga 11. fordulójának felvezető műsorában, az M4 Sport Játékoskijáró című magazinjában szerepelt a Kisvárda Master Good, pontosabban csapatunk vezetőedzője, Dajka László. A trénert elkísérték egykori iskolájába, a Bessenyei György Gimnáziumba, ahol meglepetés is érte, hiszen két korábbi osztálytársa várta egy tanteremben - jelezte a Kisvárda.


 


„Amikor már lehetett látni, hogy akár vihetem is valamire, akkor nem keresztbe tettek, hanem támogatták a törekvéseimet és a fölfelé ívelő fiatalkori pályafutásomat” – mesélt iskoláséveiről a szakember, aki igyekezett minden tantárgyból megfelelni, hogy ne okozzon problémát tanárainak.


 


A trénert aztán a stadionba is elkísérték, s ott Révész Attila sportigazgató is megszólalt, és láthatjuk munka közben is a vezetőedzőt.


 


„Én olyan edző vagyok, aki nagyon szeret nyerni. A hétközi munkában mindent megteszek azért, hogy a lehető legnagyobb esélyünk legyen a hétvégén nyerni” – mondta a Kisvárda trénere, aki tükörbe tud nézni és gratulál azoknak a kollégáinak, akiknek 90/60 marad a pulzusa onnantól kezdve, hogy kilépnek a pályára.

Avatar
nick2005
Sztár
Hozzászólások: 4556
Csatlakozott: 2006.05.16. 16:28

Re: Elkísérte az M4 Sport a Kisvárda edzőjét a gimnáziumba

HozzászólásSzerző: nick2005 » 2018.10.19. 23:31

Az hittem, hogy 90-60-(90)-es gimis csajokról lesz szó :)
########################
HAJRÁ HALI!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Scithya valamint 125 vendég