Kiakadt Kondás Elemér a Kisvárda meccse után - videó

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Kiakadt Kondás Elemér a Kisvárda meccse után - videó

HozzászólásSzerző: SAW » 2018.04.26. 20:23

Savaria1919 írta:
SAW írta:
Adamek írta:Bódogot elvesztettük, (jön helyette egy sótlan külföldi) Horváth Furkót szintén bukjuk a tavasz végén, kell az utánpótlás
sajnos Tóth Balut elfelejtették, Véber nagyúr megtalálta a szintjét, Artner talán NB3-as lesz megint, Döme valszeg valahol májat keres magának - kikopnak a nagy sómenek

Tóth Bálint hiányzik mint egy falat kenyér, szinte minden megszólalása maga volt a kifinomult humor.

Budafokon a napokban nevezték ki vezetőedzőnek.
Én is kedvelem az öreg stílusát, itt egy gyűjtemény a nyilatkozataiból: https://www.youtube.com/watch?v=-yRTYjrXePg

Már a tekintete is horzsol.
"Aki akar szólni az hívjon fel téged!"
Nagyon röhögtem.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16517
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Kiakadt Kondás Elemér a Kisvárda meccse után - videó

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2018.04.27. 02:20

SAW írta:
Savaria1919 írta:
SAW írta:Tóth Bálint hiányzik mint egy falat kenyér, szinte minden megszólalása maga volt a kifinomult humor.

Budafokon a napokban nevezték ki vezetőedzőnek.
Én is kedvelem az öreg stílusát, itt egy gyűjtemény a nyilatkozataiból: https://www.youtube.com/watch?v=-yRTYjrXePg

Már a tekintete is horzsol.
"Aki akar szólni az hívjon fel téged!"
Nagyon röhögtem.

Hát humor az egész.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 334 vendég